Home >> Francis J Robinson Memorial >> Entrants |
Francis J Robinson Memorial
Entrants by division |
Adult Mixer Doubles Draw | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City | ||||||||
1. Baribeau,Keely Faust,Sheri |
Aug 2 2018 5:00PM | F
F |
Port Huron,MI
Port Huron,MI |
||||||||
2. Dooley,Daniel J Vanhowe,Timothy R |
Aug 2 2018 5:00PM | M
M |
Port Huron,MI
Port Huron,MI |
||||||||
3. Dooley,Kimberly S Touma,Sarah L |
Aug 2 2018 5:00PM | F
F |
Port Huron,MI
Fort Gratiot,MI |
||||||||
4. Fajardo,David R Herbert,Chris M |
Aug 2 2018 5:00PM | M
M |
East China,MI
Fort Gratiot,MI |
||||||||
5. Fajardo,Mary H McCabe,Marie P |
Aug 2 2018 5:00PM | F
F |
Saint Clair,MI
East China,MI |
||||||||
6. Faust,Aaron R Barnett,Christopher Owes |
Aug 2 2018 5:00PM | M
M |
Port Huron,MI
Port Huron,MI |
||||||||
7. Hale,Sue K Hale,Emily I |
Aug 2 2018 5:00PM | F
F |
Sandusky,MI
Sandusky,MI |
||||||||
8. Makim,Sonal Boutt,Julie A |
Aug 2 2018 5:00PM | F
F |
Fort Gratiot,MI
Burtchville,MI |
||||||||
9. Rossow,Marnie Nicklas,Bridget H |
Aug 2 2018 5:00PM | F
F |
Fort Gratiot,MI
Metamora,MI |
Adult Mixer Mixed Doubles Draw | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City | ||||||||
1. Barnett,Lisa Barnett,Christopher Owes |
Aug 3 2018 6:00PM | F
M |
Port Huron,MI
Port Huron,MI |
||||||||
2. Boutt,Julie A Boutt,Anthony |
Aug 3 2018 6:00PM | F
M |
Burtchville,MI
Burtchville,MI |
||||||||
3. Dooley,Kimberly S Dooley,Daniel J |
Aug 3 2018 6:00PM | F
M |
Port Huron,MI
Port Huron,MI |
||||||||
4. Fajardo,Mary H | Aug 3 2018 6:00PM | F | Saint Clair,MI | ||||||||
5. Faust,Sheri Faust,Aaron R |
Aug 3 2018 6:00PM | F
M |
Port Huron,MI
Port Huron,MI |
||||||||
6. Makim,Raj Makim,Sonal Owes |
Aug 3 2018 6:00PM | M
F |
Fort Gratiot,MI
Fort Gratiot,MI |
||||||||
7. Muir,Shannon R R Vanhowe,Timothy R Owes |
Aug 3 2018 6:00PM | F
M |
Fort Gratiot,MI
Port Huron,MI |
||||||||
8. Touma,Sarah L Murray,Donald D |
Aug 3 2018 6:00PM | F
M |
Fort Gratiot,MI
Fort Gratiot,MI |
Adult Mixer Singles Draw | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City | ||||||||
1. Barnes,Megan | Aug 1 2018 4:00PM | F | Rochester,MI | ||||||||
2. Faust,Sheri | Aug 1 2018 4:00PM | F | Port Huron,MI | ||||||||
3. Herbert,Chris M | Aug 1 2018 4:00PM | M | Fort Gratiot,MI | ||||||||
4. Landes,Andrea | F | Phoenix,,AZ | |||||||||
5. Nicklas,Bridget H | Aug 1 2018 4:00PM | F | Metamora,MI | ||||||||
6. Smith,Donna M | Aug 1 2018 4:00PM | F | Port Huron,MI | ||||||||
7. Touma,Sarah L | Aug 1 2018 4:00PM | F | Fort Gratiot,MI | ||||||||
8. Walker,Karen | Aug 1 2018 4:00PM | F | Fort Gratiot,MI |
Boys' 12 Doubles Draw | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City | ||||||||
1. Lee,Preston A Shah,Shlok A |
Aug 2 2018 9:30AM | M
M |
Fort Gratiot,MI
Sarnia,MI |
||||||||
2. Nicklas,Coy Nicklas,Jack |
Aug 2 2018 9:30AM | M
M |
Fort Gratiot,MI
Fort Gratiot,MI |
||||||||
3. Patel,Tej Damani,Chinmay R |
Aug 2 2018 10:30AM | M
M |
Sarnia,ON
Sarnia,ON |
||||||||
Wait Listed Players (listed alphabetically) | |||||||||||
1. Nicklas,Jack | Aug 2 2018 9:30AM | M | Fort Gratiot,MI |
Boys' 12 Doubles- Playoff Draw | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City | ||||||||
1. Lee,Preston A Shah,Shlok A |
Aug 4 2018 3:00PM | M
M |
Fort Gratiot,MI
Sarnia,MI |
||||||||
2. Nicklas,Coy Nicklas,Jack |
Aug 4 2018 3:00PM | M
M |
Fort Gratiot,MI
Fort Gratiot,MI |
||||||||
3. Patel,Tej Damani,Chinmay R |
Aug 5 2018 2:30PM | M
M |
Sarnia,ON
Sarnia,ON |
Boys' 12 Singles Draw | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City | ||||||||
1. Conley,Quinn | Aug 1 2018 9:30AM | M | Warrensburg,MO | ||||||||
2. Distelrath,Dylan T (1) | Aug 1 2018 9:30AM | M | Saint Clair,MI | ||||||||
3. Dunkel,Charles F (2) | Aug 1 2018 9:30AM | M | Lakeport,MI | ||||||||
4. Lal,Shayan | Aug 1 2018 9:30AM | M | Fort Gratiot,MI | ||||||||
5. Lee,Preston A (3) | Aug 1 2018 9:30AM | M | Fort Gratiot,MI | ||||||||
6. Nicklas,Coy | Aug 1 2018 9:30AM | M | Fort Gratiot,MI | ||||||||
7. Nicklas,Jack | Aug 1 2018 9:30AM | M | Fort Gratiot,MI | ||||||||
8. Patel,Tej (4) | Aug 1 2018 9:30AM | M | Sarnia,ON |
Boys' 15 Doubles Draw | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City | ||||||||
1. Bhargava,Divyesh Bentley,Javed N (2) |
Aug 4 2018 3:00PM | M
M |
Sarnia,ON
Richmond Hill,ON |
||||||||
2. Brown,Elijah Distelrath,Dylan T (3) |
Aug 4 2018 3:00PM | M
M |
Petrolia,ON
Saint Clair,MI |
||||||||
3. Davies,Ryan Damani,Aditya (1) |
Aug 4 2018 3:00PM | M
M |
Sarnia,On
Sarnia,ON |
||||||||
4. Dunkel,Charles F Nicklas,Will |
Aug 2 2018 9:30AM | M
M |
Lakeport,MI
Fort Gratiot,MI |
||||||||
5. Lal,Sinan Steinhauer,Joel Owes |
Aug 2 2018 9:30AM | M
M |
Fort Gratiot,MI
Fort Gratiot,MI |
Boys' 15 Singles Draw | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City | ||||||||
1. Balan,Mihnea Gabriel (2) | Aug 1 2018 8:00AM | M | Sarnia,On | ||||||||
2. Bentley,Javed N (3) | Aug 1 2018 8:00AM | M | Richmond Hill,ON | ||||||||
3. Bhargava,Divyesh (3) | Aug 1 2018 8:00AM | M | Sarnia,ON | ||||||||
4. Boutt,Nathan M | Aug 1 2018 8:00AM | M | Burtchville,MI | ||||||||
5. Britz,Jack Q | Aug 1 2018 8:00AM | M | Port Huron,MI | ||||||||
6. Brown,Elijah (3) | Aug 1 2018 8:00AM | M | Petrolia,ON | ||||||||
7. Castillo,Nathan C | Aug 1 2018 8:00AM | M | Imlay City,MI | ||||||||
8. Clarin,Josh C | Aug 1 2018 8:00AM | M | Armada,MI | ||||||||
9. Culhane,Tommy | Aug 1 2018 8:00AM | M | Greenwood,MI | ||||||||
10. Damani,Aditya (1) | Aug 1 2018 11:30AM | M | Sarnia,ON | ||||||||
11. Davies,Ryan (2) | Aug 1 2018 8:00AM | M | Sarnia,On | ||||||||
12. Fajardo,Joey D | Aug 1 2018 8:00AM | M | St. Clair,MI | ||||||||
13. Lal,Sinan | Aug 1 2018 8:00AM | M | Fort Gratiot,MI | ||||||||
14. Latosinsky,Chris M (3) | Aug 1 2018 8:00AM | M | Port Huron,ON | ||||||||
15. Nicklas,Will | Aug 1 2018 8:00AM | M | Fort Gratiot,MI |
Boys' 18 Doubles Draw | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City | ||||||||
1. Esztegar,Bence I Balan,Mihnea Gabriel Owes |
Aug 2 2018 12:30PM | M
M |
Sarnia,ON
Sarnia,On |
||||||||
2. Knott,Ethan M Schwarz,Quinn A |
Aug 2 2018 12:30PM | M
M |
Saint Clair,MI
East China,MI |
||||||||
3. Medrano,Ryan P Gutc,Nick |
Aug 2 2018 12:30PM | M
M |
Morganton,Nc
Yale,MI |
||||||||
4. Offner,Matthew E Offner,Anthony |
Aug 2 2018 12:30PM | M
M |
Armada,MI
Armada,MI |
||||||||
5. Pinnoo,Eli Davies,Andrew (1) |
Aug 2 2018 12:30PM | M
M |
Saint Clair,MI
Sarnia,ON |
||||||||
6. Pinnoo,Ian Distelrath,Derek (2) |
Aug 2 2018 12:30PM | M
M |
Saint Clair,MI
Saint Clair,MI |
||||||||
7. Touma,Andrew M Manko,Thomas S |
Aug 2 2018 12:30PM | M
M |
Fort Gratiot,MI
Almont,MI |
||||||||
8. Walton,Alex J Walton,Ben M |
Aug 2 2018 12:30PM | M
M |
Fort Gratiot,MI
Fort Gratiot,MI |
||||||||
Wait Listed Players (listed alphabetically) | |||||||||||
1. Offner,Anthony | Aug 2 2018 12:30PM | M | Armada,MI |
Boys' 18 Singles Draw | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City | ||||||||
1. Benson,Grant M | Aug 1 2018 11:30AM | M | Saint Clair,MI | ||||||||
2. Comment,Aubrey S | Aug 1 2018 11:30AM | M | Marine City,MI | ||||||||
3. Conley,Cory | Aug 1 2018 11:30AM | M | Warrensburg,MO | ||||||||
4. Davies,Andrew (2) | Aug 1 2018 11:30AM | M | Sarnia,ON | ||||||||
5. Distelrath,Derek (3) | Aug 1 2018 11:30AM | M | Saint Clair,MI | ||||||||
6. Ferrari,George | Aug 1 2018 11:30AM | M | Ray,MI | ||||||||
7. Gutc,Nick | Aug 1 2018 11:30AM | M | Yale,MI | ||||||||
8. Karadimas,Thomas L | Aug 1 2018 11:30AM | M | Saint Clair,MI | ||||||||
9. Manko,Thomas S | Aug 1 2018 11:30AM | M | Almont,MI | ||||||||
10. Medrano,Ryan P | Aug 1 2018 11:30AM | M | Morganton,Nc | ||||||||
11. Offner,Anthony | Aug 1 2018 11:30AM | M | Armada,MI | ||||||||
12. Offner,Matthew E | Aug 1 2018 11:30AM | M | Armada,MI | ||||||||
13. Pinnoo,Eli (1) | Aug 1 2018 2:30PM | M | Saint Clair,MI | ||||||||
14. Pinnoo,Ian (4) | Aug 1 2018 11:30AM | M | Saint Clair,MI | ||||||||
15. Touma,Andrew M | Aug 1 2018 11:30AM | M | Fort Gratiot,MI |
Coed 10 Doubles/Mixed Orange Ball Draw | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City | ||||||||
1. Barnett,Payton Lyons,Taryn (2) |
Aug 2 2018 9:00AM | F
F |
Port Huron,MI
Fort Gratiot,MI |
||||||||
2. Douglas,Cameron Vogan,Uma (2) |
Aug 2 2018 9:00AM | M
F |
Port Huron,MI
Port Huron,MI |
||||||||
3. Douglas,Macauley Lal,Zishan (2) |
Aug 2 2018 9:00AM | M
M |
Port Huron,MI
Fort Gratiot,MI |
||||||||
4. Evenson,Isabella M Pillon,Austin |
Aug 2 2018 9:00AM | F
M |
Port Huron,MI
Port Huron,MI |
||||||||
5. Hoy,Emma Hoy,Meghan |
Aug 2 2018 8:00AM | F
F |
Port Huron,MI
Port Huron,MI |
||||||||
6. Macpherson,Camryn Pillon,Morgan (2) |
Aug 2 2018 8:00AM | F
F |
Marysville,MI
Port Huron,MI |
||||||||
7. Medrano,Maria Shafer,Ashton P |
Aug 2 2018 8:00AM | F
M |
Clyde,MI
Macomb,MI |
||||||||
8. Stek,Matthew Beck,Liam B (1) |
Aug 2 2018 8:00AM | M
M |
Petrolia,ON
Fort Gratiot,MI |
||||||||
Wait Listed Players (listed alphabetically) | |||||||||||
1. Shafer,Ashton P | Aug 2 2018 8:00AM | M | Macomb,MI |
Coed 10 Singles Green Dot Draw | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City | ||||||||
1. Cummings,Matthew | Aug 1 2018 9:30AM | M | Lexington,MI | ||||||||
2. Damani,Chinmay R (1) | Aug 1 2018 10:00AM | M | Sarnia,ON | ||||||||
3. Douglas,Cameron | Aug 1 2018 9:30AM | M | Port Huron,MI | ||||||||
4. Ichenberg,Annalyse L (3) | Aug 1 2018 9:30AM | F | Fort Gratiot,MI | ||||||||
5. Mills,Haylee L (4) | Aug 1 2018 9:30AM | F | Saint Clair,MI | ||||||||
6. Shafer,Ashton P | Aug 1 2018 8:00AM | M | Macomb,MI | ||||||||
7. Shah,Shlok A | Aug 1 2018 9:30AM | M | Sarnia,MI | ||||||||
8. Vanhowe,Kate E (2) | Aug 1 2018 9:30AM | F | Port Huron,MI | ||||||||
9. Witter,Avery R | Aug 1 2018 8:00AM | F | Fort Gratiot,MI |
Coed 10 Singles Orange Ball Draw | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City | ||||||||
1. Beck,Liam B (2) | Aug 1 2018 9:00AM | M | Fort Gratiot,MI | ||||||||
2. Douglas,Macauley | Aug 1 2018 9:00AM | M | Port Huron,MI | ||||||||
3. Evenson,Isabella M | Aug 1 2018 9:00AM | F | Port Huron,MI | ||||||||
4. Faust,Kayla (2) | Aug 1 2018 9:00AM | F | Port Huron,MI | ||||||||
5. Floyd,Crosley | Aug 1 2018 9:00AM | M | Fort Gratiot,MI | ||||||||
6. Hoy,Emma | Aug 1 2018 9:00AM | F | Port Huron,MI | ||||||||
7. Hoy,Meghan | Aug 1 2018 9:00AM | F | Port Huron,MI | ||||||||
8. Lal,Zishan | Aug 1 2018 9:00AM | M | Fort Gratiot,MI | ||||||||
9. Macpherson,Camryn | Aug 1 2018 9:00AM | F | Marysville,MI | ||||||||
10. Medrano,Maria | Aug 1 2018 9:00AM | F | Clyde,MI | ||||||||
11. Pillon,Austin | Aug 1 2018 9:00AM | M | Port Huron,MI | ||||||||
12. Pillon,Morgan (2) | Aug 1 2018 9:00AM | F | Port Huron,MI | ||||||||
13. Stek,Matthew (1) | Aug 1 2018 9:00AM | M | Petrolia,ON | ||||||||
14. Stevens,Noah | Aug 1 2018 9:00AM | M | St. Clair,Mi | ||||||||
15. Vargo,Max C | Aug 1 2018 9:00AM | M | China Township,MI | ||||||||
16. Vogan,Uma | Aug 1 2018 9:00AM | F | Port Huron,MI |
Girls' 12 Doubles Draw | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City | ||||||||
1. Bauer,Carissa Vanhowe,Lily G (2) |
Aug 4 2018 2:30PM | F
F |
Fort Gratiot,MI
Port Huron,MI |
||||||||
2. Ichenberg,Annalyse L Vanhowe,Kate E |
Aug 1 2018 2:30PM | F
F |
Fort Gratiot,MI
Port Huron,MI |
||||||||
3. Mills,Haylee L Witter,Avery R Owes |
Aug 1 2018 2:30PM | F
F |
Saint Clair,MI
Fort Gratiot,MI |
||||||||
4. Muir,Phoebe Makim,Amara (1) |
Aug 4 2018 2:30PM | F
F |
Fort Gratiot,MI
Fort Gratiot,MI |
||||||||
5. Pardy,Elizabeth Goldman,Grace |
Aug 1 2018 2:30PM | F
F |
Lexington,MI
Burtchville,MI |
||||||||
6. Sura,Esther N Rossow,Amolia (3) |
Aug 1 2018 2:30PM | F
F |
Howell,MI
Fort Gratiot,MI |
||||||||
Wait Listed Players (listed alphabetically) | |||||||||||
1. Witter,Avery R Mills,Haylee L |
Aug 1 2018 2:30PM | F
F |
Fort Gratiot,MI
Saint Clair,MI |
Girls' 12 Singles Draw | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City | ||||||||
1. Bauer,Carissa (3) | Aug 2 2018 8:00AM | F | Fort Gratiot,MI | ||||||||
2. Goldman,Grace | Aug 2 2018 8:00AM | F | Burtchville,MI | ||||||||
3. Gordon,Chris (3) | Aug 2 2018 8:00AM | M | Boca Raton,FL | ||||||||
4. Harris,Sophie | Aug 2 2018 8:00AM | F | Port Huron,MI | ||||||||
5. Kinney,Ashlyn (2) | Aug 2 2018 8:00AM | F | Fort Gratiot,MI | ||||||||
6. Makim,Amara (2) | Aug 2 2018 12:30PM | F | Fort Gratiot,MI | ||||||||
7. Muir,Phoebe (2) | Aug 2 2018 8:00AM | F | Fort Gratiot,MI | ||||||||
8. Nicholson,Brooke K (3) | Aug 2 2018 8:00AM | F | Utica,MI | ||||||||
9. Pardy,Elizabeth | Aug 2 2018 8:00AM | F | Lexington,MI | ||||||||
10. Philion,Shelby | Aug 2 2018 8:00AM | F | Richmond,MI | ||||||||
11. Rossow,Amolia (3) | Aug 2 2018 8:00AM | F | Fort Gratiot,MI | ||||||||
12. Schwarz,Hadley (1) | Aug 2 2018 12:30PM | F | East China,MI | ||||||||
13. Sura,Esther N (3) | Aug 2 2018 8:00AM | F | Howell,MI | ||||||||
14. Vanhowe,Lily G (3) | Aug 2 2018 8:00AM | F | Port Huron,MI |
Girls' 15 Doubles Draw | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City | ||||||||
1. Card,Jenna A Farnsworth,Emma Owes (2) |
Aug 1 2018 1:00PM | F
F |
St. Clair,MI
Fort Gratiot,MI |
||||||||
2. Heithoff,Livvy R Kinney,Ashlyn (2) |
Aug 1 2018 1:00PM | F
F |
Fort Gratiot,MI
Fort Gratiot,MI |
||||||||
3. Kenaya,Kristen Schwarz,Hadley (1) |
Aug 4 2018 4:00PM | F
F |
St Clair,mi
East China,MI |
||||||||
4. Touma,Katie A McElroy,Avery E (2) |
Aug 4 2018 4:00PM | F
F |
Fort Gratiot,MI
Port Huron,MI |
||||||||
5. Votava,Sydney J Hopper,Riley E |
Aug 1 2018 1:00PM | F
F |
Fort Gratiot,MI
Fort Gratiot,MI |
||||||||
6. Ward,Karly K Esztegar,Anna S |
Aug 1 2018 1:00PM | F
F |
Fort Gratiot,MI
Sarnia,ON |
||||||||
Wait Listed Players (listed alphabetically) | |||||||||||
1. Esztegar,Anna S | Aug 1 2018 1:00PM | F | Sarnia,ON |
Girls' 15 Singles Draw | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City | ||||||||
1. Ameel,Olivia M | Aug 2 2018 11:00AM | F | East China,MI | ||||||||
2. Card,Jenna A | Aug 2 2018 11:00AM | F | St. Clair,MI | ||||||||
3. Dosey,Amanda | Aug 2 2018 11:00AM | F | Chelsea,MI | ||||||||
4. Fajardo,Charlotte A | Aug 2 2018 11:00AM | F | St. Clair,MI | ||||||||
5. Farnsworth,Emma | Aug 2 2018 11:00AM | F | Fort Gratiot,MI | ||||||||
6. Heithoff,Livvy R (2) | Aug 2 2018 11:00AM | F | Fort Gratiot,MI | ||||||||
7. Hopper,Riley E | Aug 2 2018 11:00AM | F | Fort Gratiot,MI | ||||||||
8. Kenaya,Kristen (2) | Aug 2 2018 11:00AM | F | St Clair,mi | ||||||||
9. Kent,Emma L | Aug 2 2018 11:00AM | F | Metamora,MI | ||||||||
10. Kinney,Ainsley M | Aug 2 2018 11:00AM | F | Fort Gratiot,MI | ||||||||
11. Martin,Emily A | Aug 2 2018 11:00AM | F | Armada,MI | ||||||||
12. McElroy,Avery E | Aug 2 2018 11:00AM | F | Port Huron,MI | ||||||||
13. Nicholson,Elle K (3) | Aug 2 2018 11:00AM | F | Utica,MI | ||||||||
14. Smith,Carly J (1) | Aug 2 2018 11:00AM | F | Portage,MI | ||||||||
15. Touma,Katie A | Aug 2 2018 11:00AM | F | Fort Gratiot,MI | ||||||||
16. Ward,Karly K | Aug 2 2018 11:00AM | F | Fort Gratiot,MI |
Girls' 18 Doubles Draw | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City | ||||||||
1. Bhargava,Divija Eversole,Haley |
Aug 1 2018 1:00PM | F
F |
Port Huron,MI
New Baltimore,MI |
||||||||
2. Jaworowicz,Megan May,Marisa |
Aug 1 2018 1:00PM | F
F |
East China,MI
Marine City,MI |
||||||||
3. Joachim,Kaylee L Lozen,Keri A |
Aug 1 2018 1:00PM | F
F |
Saint Clair,MI
East China,MI |
||||||||
4. Leon Flann,Ana I Brooks,Jamy A (1) |
Aug 4 2018 5:00PM | F
F |
Port Huron,MI
Saint Clair,MI |
||||||||
5. Martin,Emily A Martin,Madeline E Owes |
Aug 1 2018 1:00PM | F
F |
Armada,MI
Armada,MI |
||||||||
6. Smith,Carly J Smith,Casey E Owes (2) |
Aug 1 2018 1:00PM | F
F |
Portage,MI
Portage,MI |
||||||||
7. Westbrook,Avery Kinney,Ainsley M Owes |
Aug 1 2018 1:00PM | F
F |
Port Huron,MI
Fort Gratiot,MI |
Girls' 18 Singles Draw | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City | ||||||||
1. Bhargava,Divija | Aug 2 2018 9:30AM | F | Port Huron,MI | ||||||||
2. Brooks,Jamy A (3) | Aug 2 2018 2:00PM | F | Saint Clair,MI | ||||||||
3. Brooks,Jillian M (2) | Aug 2 2018 2:00PM | F | Saint Clair,MI | ||||||||
4. Eversole,Haley | Aug 2 2018 9:30AM | F | New Baltimore,MI | ||||||||
5. Lozen,Keri A | Aug 2 2018 9:30AM | F | East China,MI | ||||||||
6. Martin,Madeline E | Aug 2 2018 9:30AM | F | Armada,MI | ||||||||
7. Nicholson,Paige S | Aug 2 2018 9:30AM | F | Utica,MI | ||||||||
8. Odlum,Kaitlyn G | Aug 2 2018 9:30AM | F | Grand Ledge,MI | ||||||||
9. Sepsey,Sydney J (4) | Aug 2 2018 2:00PM | F | Fort Gratiot,MI | ||||||||
10. Smith,Casey E (1) | Aug 2 2018 2:00PM | F | Portage,MI | ||||||||
11. Stoldt,Summer A | Aug 2 2018 9:30AM | F | Imlay City,MI | ||||||||
12. Westbrook,Avery | Aug 2 2018 9:30AM | F | Port Huron,MI | ||||||||
Wait Listed Players (listed alphabetically) | |||||||||||
1. Martin,Emily A | F | Armada,MI |
Men's 30 Doubles Draw | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City | ||||||||
1. Farnsworth,Gordon F Comment,Scott (1) |
Aug 4 2018 5:00PM | M
M |
Fort Gratiot,MI
Marine City,MI |
||||||||
2. Hepting,James Flann,Christopher |
Aug 2 2018 5:00PM | M
M |
Port Huron,MI
Port Huron,MI |
||||||||
3. Lozen,Matthew C Navarro,Michael |
Aug 4 2018 5:00PM | M
M |
Burtchville,MI
Detroit,MI |
||||||||
4. Peshke,Justin Go,Jason (2) |
Aug 4 2018 5:00PM | M
M |
Berkley,MI
Marysville,MI |
||||||||
5. Walker,Dustin McCue,Sean |
Aug 2 2018 5:00PM | M
M |
Chesterfied,MI
Chicago,MI |
Men's 30 Singles Draw | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City | ||||||||
1. Comment,Scott (3) | Aug 1 2018 8:00PM | M | Marine City,MI | ||||||||
2. Go,Jason (2) | Aug 1 2018 8:00PM | M | Marysville,MI | ||||||||
3. Lozen,Matthew C | Aug 1 2018 8:00PM | M | Burtchville,MI | ||||||||
4. McCue,Sean | Aug 1 2018 8:00PM | M | Chicago,MI | ||||||||
5. Tarnavsky,Paul | Aug 1 2018 8:00PM | M | Sterling Heights,MI | ||||||||
6. Walker,Dustin | Aug 1 2018 8:00PM | M | Chesterfied,MI | ||||||||
7. Walker,Mark (1) | Aug 4 2018 9:30AM | M | Fort Gratiot,MI |
Men's 45 Doubles Draw | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City | ||||||||
1. Cansfield,Mike Preston,Carl (2) |
Aug 2 2018 6:30PM | M
M |
Port Huron,MI
New Haven,MI |
||||||||
2. Davies,Bruce Baxter,John Owes |
Aug 2 2018 6:30PM | M
M |
Sarnia,On
Sarnia,ON |
||||||||
3. Distelrath,Todd J Pinnoo,Gary |
Aug 2 2018 5:00PM | M
M |
Saint Clair,MI
Saint Clair,MI |
||||||||
4. Evenson,Lew Lilley,Collin |
Aug 2 2018 6:30PM | M
M |
Port Huron,MI
Fort Gratiot,MI |
||||||||
5. Lee,Myron C Kinney,Todd Owes |
Aug 2 2018 6:30PM | M
M |
Fort Gratiot,MI
Fort Gratiot,MI |
||||||||
6. Macrae,Robert A Shull,Tyler |
Aug 2 2018 6:30PM | M
M |
Lapeer,MI
Capac,MI |
||||||||
7. Shafer,John M Connolly,Tyson A |
Aug 2 2018 5:00PM | M
M |
Macomb,MI
Port Huron,MI |
||||||||
8. Slonac,Brian Schrand,Andrew Owes (1) |
Aug 2 2018 6:30PM | M
M |
Saint Clair,MI
Avoca,MI |
||||||||
9. Touma,Doug Boutt,Anthony |
Aug 2 2018 6:30PM | M
M |
Fort Gratiot,MI
Burtchville,MI |
Men's 45 Singles Draw | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City | ||||||||
1. Anglebrandt,Brian E | Aug 1 2018 5:00PM | M | Kimball,MI | ||||||||
2. Balan,Cristian | Aug 1 2018 5:00PM | M | Sarnia,ON | ||||||||
3. Baxter,John | Aug 1 2018 5:00PM | M | Sarnia,ON | ||||||||
4. Connolly,Tyson A | Aug 1 2018 5:00PM | M | Port Huron,MI | ||||||||
5. Distelrath,Todd J | Aug 1 2018 5:00PM | M | Saint Clair,MI | ||||||||
6. Evenson,Lew | Aug 1 2018 5:00PM | M | Port Huron,MI | ||||||||
7. Farnsworth,Gordon F (2) | Aug 1 2018 5:00PM | M | Fort Gratiot,MI | ||||||||
8. Gaul,David S | Aug 1 2018 5:00PM | M | Port Huron,MI | ||||||||
9. Hepting,James (3) | Aug 1 2018 5:00PM | M | Port Huron,MI | ||||||||
10. Lee,Myron C | Aug 1 2018 5:00PM | M | Fort Gratiot,MI | ||||||||
11. Lilley,Collin | Aug 1 2018 5:00PM | M | Fort Gratiot,MI | ||||||||
12. Macrae,Robert A | Aug 1 2018 5:00PM | M | Lapeer,MI | ||||||||
13. Preston,Carl (1) | Aug 1 2018 7:00PM | M | New Haven,MI | ||||||||
14. Schrand,Andrew (4) | Aug 1 2018 5:00PM | M | Avoca,MI | ||||||||
15. Shafer,John M | Aug 1 2018 5:00PM | M | Macomb,MI | ||||||||
16. Shull,Tyler (5) | Aug 1 2018 5:00PM | M | Capac,MI | ||||||||
17. Smith,Stephen | Aug 1 2018 5:00PM | M | Portage,MI |
Men's 60 Doubles Draw | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City | ||||||||
1. Blackman,Jeffrey Anderson,John (2) |
Aug 2 2018 6:00PM | M
M |
Port Huron,MI
Fort Gratiot,MI |
||||||||
2. Bosscher,Dick Oswell,John A |
Aug 2 2018 6:00PM | M
M |
Columbus,MI
St Clair,MI |
||||||||
3. Dibattista,Tino Gale,Greg (1) |
Aug 2 2018 6:00PM | M
M |
Sarnia,ON
Casco,MI |
||||||||
4. Gampp,Erwin A Smith,Arthur C |
Aug 2 2018 6:00PM | M
M |
Glencoe,MO
Port Huron,MI |
||||||||
5. Gorski,Gary Fodell,Tom |
Aug 2 2018 6:00PM | M
M |
Emmett,MI
Naples,FL |
||||||||
6. Johnson,Glenn C Charron,Jim P |
Aug 2 2018 6:00PM | M
M |
Fort Gratiot,MI
Port Huron,MI |
||||||||
7. Schafer,Gary F Ziegler,Mike J |
Aug 2 2018 6:00PM | M
M |
Algonac,MI
Lexington,MI |
||||||||
8. Steinborn,John M Lozen,Timothy J |
Aug 2 2018 6:00PM | M
M |
Port Huron,MI
Port Huron,MI |
||||||||
Wait Listed Players (listed alphabetically) | |||||||||||
1. Baxter,John Davies,Bruce Owes |
M
M |
Sarnia,ON
Sarnia,On |
|||||||||
2. Fodell,Tom Lozen,Timothy J |
Aug 2 2018 6:00PM | M
M |
Naples,FL
Port Huron,MI |
||||||||
3. Gale,Greg Scavarda,Rick J |
Aug 2 2018 6:00PM | M
M |
Casco,MI
Port Sanilac,MI |
Men's 60 Singles Draw | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City | ||||||||
1. Blackman,Jeffrey (1) | Aug 1 2018 7:00PM | M | Port Huron,MI | ||||||||
2. Dibattista,Tino (2) | Aug 1 2018 7:00PM | M | Sarnia,ON | ||||||||
3. Diehl,George F | Aug 1 2018 4:00PM | M | Saint Clair,MI | ||||||||
4. Gale,Greg | Aug 1 2018 7:00PM | M | Casco,MI | ||||||||
5. Gampp,Erwin A | Aug 1 2018 7:00PM | M | Glencoe,MO | ||||||||
6. Gorski,Gary | Aug 1 2018 7:00PM | M | Emmett,MI | ||||||||
7. Lozen,Timothy J | Aug 1 2018 7:00PM | M | Port Huron,MI | ||||||||
8. Oswell,John A | Aug 1 2018 7:00PM | M | St Clair,MI | ||||||||
9. Smith,Arthur C | Aug 1 2018 4:00PM | M | Port Huron,MI |
Mixed 12 Doubles Draw | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City | ||||||||
1. Douglas,Finn Harris,Sophie Owes |
Aug 3 2018 9:30AM | M
F |
Port Huron,MI
Port Huron,MI |
||||||||
2. Esztegar,Anna S Bhargava,Divyesh Owes (1) |
Aug 3 2018 12:00PM | F
M |
Sarnia,ON
Sarnia,ON |
||||||||
3. Kinney,Ashlyn Patel,Tej Owes (3) |
Aug 3 2018 9:30AM | F
M |
Fort Gratiot,MI
Sarnia,ON |
||||||||
4. Lee,Preston A Bauer,Carissa (4) |
Aug 3 2018 9:30AM | M
F |
Fort Gratiot,MI
Fort Gratiot,MI |
||||||||
5. Nicklas,Jack Sura,Esther N |
Aug 3 2018 9:30AM | M
F |
Fort Gratiot,MI
Howell,MI |
||||||||
6. Rossow,Amolia Dunkel,Charles F (2) |
Aug 3 2018 9:30AM | F
M |
Fort Gratiot,MI
Lakeport,MI |
||||||||
7. Vanhowe,Kate E Damani,Chinmay R Owes |
Aug 3 2018 9:30AM | F
M |
Port Huron,MI
Sarnia,ON |
Mixed 15 Doubles Draw | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City | ||||||||
1. Balan,Mihnea Gabriel Kinney,Ainsley M (4) |
Aug 3 2018 8:00AM | M
F |
Sarnia,On
Fort Gratiot,MI |
||||||||
2. Brown,Elijah McElroy,Avery E |
Aug 3 2018 8:00AM | M
F |
Petrolia,ON
Port Huron,MI |
||||||||
3. Damani,Aditya Heithoff,Livvy R (2) |
Aug 3 2018 8:00AM | M
F |
Sarnia,ON
Fort Gratiot,MI |
||||||||
4. Davies,Ryan Schwarz,Hadley (1) |
Aug 3 2018 10:00AM | M
F |
Sarnia,On
East China,MI |
||||||||
5. Distelrath,Dylan T Smith,Carly J |
Aug 3 2018 8:00AM | M
F |
Saint Clair,MI
Portage,MI |
||||||||
6. Fagan,Maia A Johnson,Tyler M |
Aug 3 2018 8:00AM | F
M |
Port Sanilac,MI
Lexington,MI |
||||||||
7. Kenaya,Kristen Schwarz,Quinn A (3) |
Aug 3 2018 8:00AM | F
M |
St Clair,mi
East China,MI |
||||||||
8. Majeske,Sutton Ward,Karly K |
Aug 3 2018 8:00AM | M
F |
Lakeport,MI
Fort Gratiot,MI |
||||||||
9. Pake,Rebekah Nicklas,Will (4) |
Aug 3 2018 8:00AM | F
M |
Grand Blanc,MI
Fort Gratiot,MI |
||||||||
Wait Listed Players (listed alphabetically) | |||||||||||
1. Sura,Esther N Nicklas,Will |
F
M |
Howell,MI
Fort Gratiot,MI |
Mixed 18 Doubles Draw | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City | ||||||||
1. Brooks,Jillian M Mason,John D (3) |
Aug 3 2018 10:30AM | F
M |
Saint Clair,MI
Saint Clair,MI |
||||||||
2. Distelrath,Derek Smith,Casey E (1) |
Aug 3 2018 10:30AM | M
F |
Saint Clair,MI
Portage,MI |
||||||||
3. Esztegar,Bence I Bhargava,Divija Owes |
Aug 3 2018 8:00AM | M
F |
Sarnia,ON
Port Huron,MI |
||||||||
4. Farnsworth,Emma Comment,Aubrey S |
Aug 3 2018 8:00AM | F
M |
Fort Gratiot,MI
Marine City,MI |
||||||||
5. Joachim,Kaylee L Maben,Chad Owes |
Aug 3 2018 8:00AM | F
M |
Saint Clair,MI
St Clair,MI |
||||||||
6. Martin,Emily A Offner,Matthew E Owes |
Aug 3 2018 8:00AM | F
M |
Armada,MI
Armada,MI |
||||||||
7. Martin,Madeline E Offner,Anthony Owes |
Aug 3 2018 8:00AM | F
M |
Armada,MI
Armada,MI |
||||||||
8. Murray,Isabella S Davies,Andrew Owes (2) |
Aug 3 2018 10:30AM | F
M |
Fort Gratiot,MI
Sarnia,ON |
||||||||
9. Pinnoo,Ian Brooks,Jamy A (4) |
Aug 3 2018 10:30AM | M
F |
Saint Clair,MI
Saint Clair,MI |
||||||||
10. Stoldt,Summer A Harris,Christian T Owes |
Aug 3 2018 8:00AM | F
M |
Imlay City,MI
Smiths Creek,MI |
||||||||
11. Touma,Katie A Benson,Grant M |
Aug 3 2018 8:00AM | F
M |
Fort Gratiot,MI
Saint Clair,MI |
||||||||
12. Westbrook,Avery Touma,Andrew M |
Aug 3 2018 8:00AM | F
M |
Port Huron,MI
Fort Gratiot,MI |
Mixed 30 Doubles Draw | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City | ||||||||
1. Connolly,Tyson A Whymer,Traci |
Aug 3 2018 8:00PM | M
F |
Port Huron,MI
Port Huron,MI |
||||||||
2. Go,Jason Kinney,Kristina Owes (1) |
Aug 4 2018 1:00PM | M
F |
Marysville,MI
Fort Gratiot,MI |
||||||||
3. Lee,Myron C Herbert,Emily A (4) |
Aug 3 2018 8:00PM | M
F |
Fort Gratiot,MI
Fort Gratiot,MI |
||||||||
4. Lozen,Matthew C Lozen,Elizabeth (3) |
Aug 3 2018 8:00PM | M
F |
Burtchville,MI
Burtchville,MI |
||||||||
5. Odlum,Tiffany R Brown,David S (2) |
Aug 3 2018 8:00PM | F
M |
Port Huron,MI
Troy,MI |
||||||||
6. Pillon,Kristin Touma,Doug |
Aug 3 2018 8:00PM | F
M |
Port Huron,MI
Fort Gratiot,MI |
||||||||
7. Walker,Karen Herbert,Chris M |
Aug 3 2018 8:00PM | F
M |
Fort Gratiot,MI
Fort Gratiot,MI |
Mixed 45 Doubles Draw | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City | ||||||||
1. Cansfield,Mike Carleton,Tracy L (1) |
Aug 3 2018 8:30PM | M
F |
Port Huron,MI
Port Huron,MI |
||||||||
2. Davies,Bruce Douglas,Jen |
Aug 3 2018 6:30PM | M
F |
Sarnia,On
Port Huron,MI |
||||||||
3. Evenson,Lew Stablein,Tracy |
Aug 3 2018 5:00PM | M
F |
Port Huron,MI
Saint Clair,MI |
||||||||
4. Farnsworth,Gordon F Barnes-Grain,Annette (2) |
Aug 3 2018 8:30PM | M
F |
Fort Gratiot,MI
Fort Gratiot,MI |
||||||||
5. Grieve,Beth Kinney,Todd Owes |
Aug 3 2018 6:30PM | F
M |
Sarnia,ON
Fort Gratiot,MI |
||||||||
6. Hewitt-Lichota,Rene M Gorski,Gary |
Aug 3 2018 5:00PM | F
M |
Goodells,MI
Emmett,MI |
||||||||
7. Houle,Kristen Walton,John |
Aug 3 2018 6:30PM | F
M |
Fort Gratiot,MI
East China,MI |
||||||||
8. Johnson,Glenn C Quain,Marlo |
Aug 3 2018 6:30PM | M
F |
Fort Gratiot,MI
Port Huron,MI |
||||||||
9. Leon,Catherine A Flann,Christopher (3) |
Aug 3 2018 6:30PM | F
M |
Port Huron,MI
Port Huron,MI |
||||||||
10. Macrae,Robert A Catron,Jennifer |
Aug 3 2018 6:30PM | M
F |
Lapeer,MI
Washington,MI |
||||||||
11. McNeill,Stephanie J Lilley,Collin |
Aug 3 2018 6:30PM | F
M |
Fort Gratiot,MI
Fort Gratiot,MI |
||||||||
12. Odlum,Christian P Odlum,Gloria |
Aug 3 2018 5:00PM | M
F |
Grand Ledge,MI
Deerfield Beach,FL |
||||||||
13. Rock,Julie Bartle,Paul Owes |
Aug 3 2018 6:30PM | F
M |
North Street,MI
Port Huron,MI |
||||||||
14. Smith,Stephen Smith,Kara S Owes |
Aug 3 2018 5:00PM | M
F |
Portage,MI
Portage,MI |
Mixed 60 Doubles Draw | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City | ||||||||
1. Anderson,John Anderson,Sandy L |
Aug 3 2018 7:15PM | M
F |
Fort Gratiot,MI
Fort Gratiot,MI |
||||||||
2. Blackman,Jeffrey Lynch,Barb (1) |
Aug 3 2018 7:15PM | M
F |
Port Huron,MI
Kimball,MI |
||||||||
3. Bruce,Mary K Diehl,George F |
Aug 3 2018 7:15PM | F
M |
Lexington,MI
Saint Clair,MI |
||||||||
4. Charron,Jim P Gogas,Trish (2) |
Aug 3 2018 7:15PM | M
F |
Port Huron,MI
Sarnia,ON |
||||||||
5. Gampp,Erwin A Smith,Susan R |
Aug 3 2018 7:15PM | M
F |
Glencoe,MO
Port Huron,MI |
||||||||
6. Moore,Pearl Olsen,Bob (3) |
Aug 3 2018 7:15PM | F
M |
St. Clair,MI
Saint Clair,MI |
||||||||
7. Rebryk,Joanne Dibattista,Tino |
Aug 3 2018 7:15PM | F
M |
Camlachie,ON
Sarnia,ON |
||||||||
8. Ziegler,Mike J Schafer,Rose A Owes |
Aug 3 2018 7:15PM | M
F |
Lexington,MI
Algonac,MI |
Mixed Open Doubles Draw | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City | ||||||||
1. Bacheller,Margaret A Fiaschetti,Nicholas R (5) |
Aug 3 2018 5:00PM | F
M |
Port Huron,MI
Rochester,MI |
||||||||
2. Coleman,Michael D Leon Flann,Ana I |
Aug 3 2018 5:00PM | M
F |
Port Huron,MI
Port Huron,MI |
||||||||
3. Conley,Cory Conley,Heather R |
Aug 3 2018 5:00PM | M
F |
Warrensburg,MO
Warrensburg,MO |
||||||||
4. Lynch,Brett R Elliott,Kellen |
Aug 3 2018 5:00PM | M
F |
Grand Rapids,MI
Fort Gratiot,MI |
||||||||
5. McLaughlin,Taylor A McLaughlin,Troy T Owes |
Aug 3 2018 5:00PM | F
M |
Macomb,MI
Macomb,MI |
||||||||
6. Moore,Annie Ponton,Nathan N (1) |
Aug 3 2018 8:00PM | F
M |
Royal Oak,MI
Royal Oak,MI |
||||||||
7. Pillon,Steve Brooks,Claire W Owes (4) |
Aug 3 2018 5:00PM | M
F |
Port Huron,MI
Saint Clair,MI |
||||||||
8. Pinnoo,Gary Pinnoo,Jordyn Owes |
Aug 3 2018 5:00PM | M
F |
Saint Clair,MI
Saint Clair,MI |
||||||||
9. Pinnoo,Seth Westrick,Mara E |
Aug 3 2018 5:00PM | M
F |
Saint Clair,MI
St.clair,Mi |
||||||||
10. Sepsey,Sydney J Myers,Joseph |
Aug 3 2018 5:00PM | F
M |
Fort Gratiot,MI
Port Huron,MI |
||||||||
11. Slonac,Brian Slonac,Danielle |
Aug 3 2018 5:00PM | M
F |
Saint Clair,MI
St. Clair,MI |
||||||||
12. Sweeney,Allie Walker,Mark (2) |
Aug 3 2018 8:00PM | F
M |
Fort Gratiot,MI
Fort Gratiot,MI |
||||||||
13. Van Der Goot,Nynke Paajanen,Aaron (3) |
Aug 3 2018 5:00PM | F
M |
Plymouth,MI
Detroit,MI |
||||||||
14. Whitney,Grace Pinnoo,Eli Owes (5) |
Aug 3 2018 5:00PM | F
M |
Imlay City,MI
Saint Clair,MI |
Open Doubles Draw | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City | ||||||||
1. Berger,Brad Lynch,Brett R (3) |
Aug 2 2018 8:00PM | M
M |
Grand Rapids,MI
Grand Rapids,MI |
||||||||
2. Coleman,Michael D Bourassa,Justin (3) |
Aug 2 2018 8:00PM | M
M |
Port Huron,MI
Sarnia,ON |
||||||||
3. Gaul,Timothy E Archibald,Alex S |
Aug 2 2018 8:00PM | M
M |
Pleasant Hill,CA
Port Huron,MI |
||||||||
4. Makim,Nishaan Betrus,John A |
Aug 2 2018 8:00PM | M
M |
Fort Gratiot,MI
Fort Gratiot,MI |
||||||||
5. Paajanen,Aaron Walker,Mark (2) |
Aug 2 2018 8:00PM | M
M |
Detroit,MI
Fort Gratiot,MI |
||||||||
6. Pillon,Steve Wise,Matt Owes (1) |
Aug 4 2018 6:00PM | M
M |
Port Huron,MI
Royal Oak,MI |
||||||||
7. Pinnoo,Seth Nearing,James (4) |
Aug 2 2018 8:00PM | M
M |
Saint Clair,MI
Sarnia,ON |
Open Singles Draw | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City | ||||||||
1. Betrus,John A | Aug 1 2018 6:15PM | M | Fort Gratiot,MI | ||||||||
2. Bourassa,Justin (3) | Aug 1 2018 8:30PM | M | Sarnia,ON | ||||||||
3. Coleman,Michael D | Aug 1 2018 6:15PM | M | Port Huron,MI | ||||||||
4. Davidson,Abraham N | Aug 1 2018 6:15PM | M | Croswell,MI | ||||||||
5. Fiaschetti,Nicholas R (4) | Aug 1 2018 8:30PM | M | Rochester,MI | ||||||||
6. Gaul,Timothy E | Aug 1 2018 6:15PM | M | Pleasant Hill,CA | ||||||||
7. Khan,Ahsan | Aug 1 2018 6:15PM | M | Sarnia,ON | ||||||||
8. Makim,Nishaan | Aug 1 2018 6:15PM | M | Fort Gratiot,MI | ||||||||
9. Nearing,James (4) | Aug 1 2018 6:15PM | M | Sarnia,ON | ||||||||
10. Pillon,Steve (2) | Aug 1 2018 8:30PM | M | Port Huron,MI | ||||||||
11. Pinnoo,Seth (4) | Aug 1 2018 6:15PM | M | Saint Clair,MI | ||||||||
12. Ponton,Nathan N (1) | Aug 1 2018 8:30PM | M | Royal Oak,MI |
Women's 30 Doubles Draw | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City | ||||||||
1. Lynch,Barb Elliott,Kellen (1) |
Aug 4 2018 3:00PM | F
F |
Kimball,MI
Fort Gratiot,MI |
||||||||
2. Marquardt,Krista L Whymer,Traci |
Aug 2 2018 5:00PM | F
F |
Fort Gratiot,MI
Port Huron,MI |
||||||||
3. McNeill,Stephanie J Pillon,Kristin |
Aug 2 2018 5:00PM | F
F |
Fort Gratiot,MI
Port Huron,MI |
||||||||
4. Smith,Donna M Lyons,Amy Owes |
F
F |
Port Huron,MI
Port Huron,MI |
|||||||||
5. Walker,Karen Herbert,Emily A |
Aug 5 2018 4:00PM | F
F |
Fort Gratiot,MI
Fort Gratiot,MI |
Women's 30 Singles Draw | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City | ||||||||
1. Catron,Jennifer (1) | Aug 1 2018 8:00PM | F | Washington,MI | ||||||||
2. Conley,Heather R (1) | Aug 1 2018 7:30PM | F | Warrensburg,MO | ||||||||
3. Douglas,Jen | Aug 1 2018 7:30PM | F | Port Huron,MI | ||||||||
4. Herbert,Emily A | Aug 1 2018 7:30PM | F | Fort Gratiot,MI | ||||||||
5. Houle,Kristen | Aug 1 2018 6:15PM | F | Fort Gratiot,MI | ||||||||
6. Lozen,Elizabeth (2) | Aug 1 2018 7:30PM | F | Burtchville,MI | ||||||||
7. McNeill,Stephanie J | Aug 1 2018 6:15PM | F | Fort Gratiot,MI | ||||||||
8. Pillon,Kristin | Aug 1 2018 6:15PM | F | Port Huron,MI | ||||||||
9. Rock,Julie (2) | Aug 1 2018 8:00PM | F | North Street,MI | ||||||||
10. Whymer,Traci | Aug 1 2018 6:15PM | F | Port Huron,MI |
Women's 45 Doubles Draw | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City | ||||||||
1. Anderson,Sandy L Rebryk,Joanne |
Aug 2 2018 7:00PM | F
F |
Fort Gratiot,MI
Camlachie,ON |
||||||||
2. Douglas,Jen Heithoff,Lynn N |
Aug 2 2018 7:00PM | F
F |
Port Huron,MI
Fort Gratiot,MI |
||||||||
3. Gogas,Trish Grieve,Beth (1) |
Aug 4 2018 5:00PM | F
F |
Sarnia,ON
Sarnia,ON |
||||||||
4. Hewitt-Lichota,Rene M Odlum,Gloria |
Aug 2 2018 7:00PM | F
F |
Goodells,MI
Deerfield Beach,FL |
||||||||
5. Houle,Kristen Smith,Carrie |
Aug 2 2018 7:00PM | F
F |
Fort Gratiot,MI
Saint Clair,MI |
||||||||
6. Leon,Catherine A Stablein,Tracy Owes (3) |
Aug 2 2018 7:00PM | F
F |
Port Huron,MI
Saint Clair,MI |
||||||||
7. Rock,Julie Barnes-Grain,Annette Owes (2) |
Aug 2 2018 7:00PM | F
F |
North Street,MI
Fort Gratiot,MI |
Women's Open Doubles Draw | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City | ||||||||
1. Bacheller,Margaret A Smith,Margaret A |
Aug 2 2018 7:00PM | F
F |
Port Huron,MI
Port Huron,MI |
||||||||
2. Brooks,Jillian M Sepsey,Sydney J Owes |
Aug 2 2018 7:00PM | F
F |
Saint Clair,MI
Fort Gratiot,MI |
||||||||
3. Hartman,Marissa A Ash,Hannah C Owes |
Aug 2 2018 7:00PM | F
F |
Fort Gratiot,MI
Fort Gratiot,MI |
||||||||
4. McLaughlin,Taylor A Slonac,Danielle (3) |
Aug 2 2018 7:00PM | F
F |
Macomb,MI
St. Clair,MI |
||||||||
5. Odlum,Tiffany R Moore,Annie (1) |
Aug 2 2018 7:30PM | F
F |
Port Huron,MI
Royal Oak,MI |
||||||||
6. Westrick,Mara E Pinnoo,Jordyn |
Aug 2 2018 7:30PM | F
F |
St.clair,Mi
Saint Clair,MI |
||||||||
7. Whitney,Grace Sweeney,Allie Owes (2) |
Aug 2 2018 7:00PM | F
F |
Imlay City,MI
Fort Gratiot,MI |
||||||||
8. Zampardo,Melanie Murray,Isabella S (4) |
Aug 2 2018 7:00PM | F
F |
Grosse Pointe Farms,Mi
Fort Gratiot,MI |
Women's Open Singles Draw | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City | ||||||||
1. Bacheller,Margaret A | Aug 4 2018 11:00AM | F | Port Huron,MI | ||||||||
2. Murray,Isabella S (3) | Aug 4 2018 11:00AM | F | Fort Gratiot,MI | ||||||||
3. Sweeney,Allie (1) | Aug 4 2018 11:00AM | F | Fort Gratiot,MI | ||||||||
4. Whitney,Grace (2) | Aug 4 2018 11:00AM | F | Imlay City,MI |
Total Active Entrants: 552
Total Inactive Entrants: 0
Total Inactive Entrants: 0